Close

ÜNİVERSİTE KADROSU

Instructor Nesrin ÖZCAN

Instructor Nesrin ÖZCAN

Nesrin ÖZCAN

1984 yılında İstanbul’da doğdu. 2002 yılında Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2006 yılında  Marmara Üniversitesi Sağlık Eğitim Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nü bitirdi, 2016’da Okan Üniversitesi  Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi Programı’ndan mezun oldu.

2002-2006 yılları arasında birçok hastanede çeşitli departmanlarda gönüllü stajlar yapmıştır.

2007 yılından günümüze Yönetim Sistemi Danışmanı olarak Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları, ISO 9001, JCI Akreditasyon Standartları ve tıbbi laboratuvar akreditasyonu kapsamında 40tan fazla  hastanenin yönetim sisteminin kurulmasında görev almıştır.

2010-2011 yılları arasında Bahat Sağlık Grubu’nun tüm hastanelerinde kalite süreçlerinin koordinasyonu Kalite Yönetim Sisteminin devamlılığının sağlanması, kurum içindeki tüm süreçlerle ilgili sistem kurulması , süreçlerin denetlenmesi ve iyileştirilmesi ile ilgili Kalite Koordinatörü olarak görev almıştır.

2010-2014 yılları arasında Batı Bahat Hastanesi’nde Kalite , Bilgi İşlem , Hasta Hizmetleri, Halkla İlişkiler, Hasta İlişkileri , Eğitim, İstatistik ve Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon süreçlerinin idari sorumluluğunu üstlenmiştir.

2015 yılında Altınbaş Üniversitesi’nde Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölüm Başkanı ve Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaya başlamıştır. Halen sağlık kuruluşlarına Yönetim Danışmanlığı yapmakta, kalite ve yönetim alanında eğitimler vermektedir.

ISO 9001 Yönetim Sistemi başdenetçisidir ve sağlık kuruluşlarının ISO 9001 belgelendirme denetimlerinde görev almaktadır.