Close

Öğrenci Konseyi

Öğrenci Konseyi

Öğrenci Konseyi, üniversite yönetimi ile öğrenciler arasında bağı güçlendirerek öğrencilerin üniversite yönetimine katılımını sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrenci Konseyi Başkanı Üniversite Yönetim Kurulu ve Senato toplantılarında tüm öğrencilerin görüş ve önerilerini üniversitemiz yönetimiyle paylaşmaktadır.

Öğrenci Konseyimizin hedefi Üniversitemiz öğrencilerinin sosyal, akademik ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamalarına katkı sağlamak ve öğrenciler arasındaki iletişimi güçlendirerek ortak görüşler ışığında faaliyetler planlamaktır.

Öğrenci Konseyimiz, 8 Kasım 2016 tarihinde yapılan seçim ile bölüm temsilcilerini belirlemiş, ardından bölüm temsilcileri fakülte temsilcilerini seçmişlerdir. 23 Kasım 2016 tarihinde Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu belirlenmiş ve görev dağılımı yapılmıştır.

Öğrenci Konseyinde yer alan tüm öğrencilerimizin isimleri ve e-posta adresleri aşağıdaki listelerde yer almaktadır:

 

ÖĞRENCİ KONSEYİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Başkan:

Hukuk Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Mustafa Oğuz

mustafa.oguz@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Genel Sekreter:

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Yusuf Ziya DENLİ

yusuf.denli@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Başkan Yardımcısı:

Mühendislik ve Doğa BilimleriFakültesi Öğrenci Temsilcisi Ahmet Taha ÇAVUŞ

ahmet.cavus@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 Sayman:

Diş Hekimliği Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Arda AKKOCAOĞLU

arda.akkocaoglu@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 Halkla İlişkiler ve Bilişim Sorumlusu:

Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluÖğrenci Temsilcisi Yurdaer SÖNGER

yurdaer.songer@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Dış İlişkiler:

Tıp Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Zeynep Hazal SEZGİN

zeynep.sezgin@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Çalışma Grupları Sorumlusu:

Eczacılık Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Ruşa BULUT

rusa.bulut@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Eğitim Sorumlusu:

Meslek Yüksekokulu Öğrenci Temsilcisi Gülbahar ARDIÇ

gulbahar.ardic@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Sağlık, Spor ve Kültür Sorumlusu:

Yabancı Diller Yüksekokulu Yusuf Murat ARAYAN

yusuf.arayan@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 FAKÜLTE/YÜKSEKOKUL/MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ

1. Diş Hekimliği Fakültesi                          

Arda Akkocaoğlu

arda.akkocaoglu@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 2. Eczacılık Fakültesi                                   

Ruşa Bulut

rusa.bulut@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 3. Hukuk Fakültesi                          

Mustafa Oğuz

mustafa.oguz@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 4. İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi                              

Yusuf Ziya Denli

yusuf.denli@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 5.Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi                                  

Ahmet Taha Çavuş

ahmet.cavus@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 6. Tıp Fakültesi                                

Zeynep Hazal Sezgin

zeynep.sezgin@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 7. Meslek Yüksekokulu                               

Adalet

Gülbahar Ardıç

gulbahar.ardic@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 8. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu                        

Yurdaer Sönger

yurdaer.songer@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 9. Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi

Mustafa Fırat

mustafa.firat@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 10. Yabancı Diller Yüksekokulu                            

Yusuf Murat Arayan

yusuf.arayan@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 ÖĞRENCİ KONSEYİ PROGRAM TEMSİLCİLERİ          

Yabancı Diller Yüksekokulu

1. İngilizce Hazırlık Programı Öğrenci Temsilcisi Yusuf Murat Arayan

yusuf.arayan@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Eczacılık Fakültesi

2. Eczacılık Programı Öğrenci Temsilcisi Ruşa Bulut

rusa.bulut@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Tıp Fakültesi

3. Tıp Programı Öğrenci Temsilcisi Zeynep Hazal SEZGİN

zeynep.sezgin@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Diş Hekimliği Fakültesi

4. Diş Hekimliği Programı Öğrenci Temsilcisi Arda Akkocaoğlu

arda.akkocaoglu@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi

5. Grafik Tasarım Programı Öğrenci Temsilcisi Mustafa Fırat

mustafa.firat@ogr.kemerburgaz.edu.tr

6. Moda ve Tekstil Tasarımı Programı Öğrenci Temsilcisi Zeynep Şahin

zeynep.sahin@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 7. Takı Tasarımı Programı Öğrenci Temsilcisi Mehmet Çağatay Tamer

mehmet.tamer@ogr.kemerburgaz.edu.tr

8. İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Programı Öğrenci Temsilcisi Emre Erüst

emre.erust@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 9.Sinema ve Televizyon Programı Öğrenci Temsilcisi Necati Enes Miletli

 necati.miletli@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 Hukuk Fakültesi

10. Hukuk Programı Öğrenci Temsilcisi Mustafa Oğuz

mustafa.oguz@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 11. Kemerburgaz-Köln Ortak Hukuk Programı Öğrenci Temsilcisi Kadir Aydın

kadir.aydin@ogr.kemerburgaz.edu.tr

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

12. İşletme Programı Öğrenci Temsilcisi Kaan Eraslan

kaan.eraslan@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 13. Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Programı Öğrenci Temsilcisi Muhammet Furkan Yıldız

muhammet.yildiz@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 14. Uluslararası İlişkiler Programı Öğrenci Temsilcisi Pınar Adak

pinar.adak@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 15. Uluslararası Lojistik Yönetimi Programı Öğrenci Temsilcisi Yusuf Ziya Denli

yusuf.denli@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 16. Uluslararası Ticaret Programı Öğrenci Temsilcisi Halil İbrahim Birer

halil.birer@ogr.kemerburgaz.edu.tr

17. Psikoloji Programı Öğrenci Temsilcisi Melis Güleç

melis.gulec@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 18. Sosyoloji Programı Öğrenci Temsilcisi Özgenur Karıksız

 ozgenur.kariksiz@ogr.kemerburgaz.edu.tr

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

19. Bilgisayar Mühendisliği Programı Öğrenci Temsilcisi Mert Metin

mert.metin@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 20. Endüstri Mühendisliği Programı Öğrenci Temsilcisi Ahmet Gülkokar

ahmet.gulkokar@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 21. Elektrik Elektronik Mühendisliği Programı Öğrenci Temsilcisi Ahmet Taha Çavuş

ahmet.cavus@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 22. İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Programı Öğrenci Temsilcisi Ceren Gül

ceren.gul@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 23. İnşaat Mühendisliği Programı Öğrenci Temsilcisi Onur Can Kara

onur.kara@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 24. Makine Mühendisliği Programı Öğrenci Temsilcisi Burhan Karahan

burhan.karahan@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 25. Mimarlık Programı Öğrenci Temsilcisi Mustafa Yiğit

mustafa.yigit@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 Meslek Yüksekokulu

26. Adalet Programı Öğrenci Temsilcisi Gülbahar Ardıçgulbahar.ardic@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 27. Bilgisayar Programcılığı Programı Öğrenci Temsilcisi

mert.demir@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 28. Çocuk Gelişimi Programı Öğrenci Temsilcisi Edanur Bay

edanur.bay@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 29. Dış Ticaret Programı Öğrenci Temsilcisi Nursel Uçar

nursel.ucar@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 30. Grafik Tasarımı Programı Öğrenci Temsilcisi Kamuran Andiç

kamura.andic@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 31. İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Öğrenci Temsilcisi Abdullah Arukan

abdullah.arukan@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 32. Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Programı Öğrenci Temsilcisi Ayşen Topluoğlu

aysen.topluoglu@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 33.Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı Öğrenci Temsilcisi Şahin Güler

sahin.guler@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 34. Sosyal Hizmetler Programı Öğrenci Temsilcisi Tuğçe Işık

tugce.isik@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

35. Ağız ve Diş Sağlığı Programı Öğrenci Temsilcisi Şakir Otanç

sakir.otanc@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 36. Ameliyathane Hizmetleri Programı Öğrenci Temsilcisi Serhat Demirci

serhat.demirci@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 37. Anestezi Programı Öğrenci Temsilcisi Sırrı Can Özçelik

sirri.ozcelik@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 38. İlk ve Acil Yardım Programı Öğrenci Temsilcisi Hidayet Bostan

 hidayet.bostan@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 39. Optisyenlik Programı Öğrenci Temsilcisi Oktay Karaca

oktay.karaca@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 40. Odyometri Programı Öğrenci Temsilcisi Şerife Ceyhan

serife.ceylan@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 41. Radyoterapi Programı Öğrenci Temsilcisi Gürkan Ölmez

gurkan.olmaz@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 42. Fizyoterapi Programı Öğrenci Temsilcisi Yurdaer Sönger

yurdaer.songer@ogr.kemerburgaz.edu.tr

 43. Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Öğrenci Temsilcisi Tuğçe Kesik

tugce.kesik@ogr.kemerburgaz.edu.tr