Close

ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ

İletişim

Erasmus Ofisi

Altınbaş Üniversitesi Mahmutbey Yerleşkesi, A Blok, Kat 1

Telefon: (0212) 604 01 00

erasmus@altinbas.edu.tr

Erasmus ve Bolonya Kurum Koordinatörü

Burcu ATALAY EMRE

burcu.atalayemre@altinbas.edu.tr

Dahili: 4114

Erasmus Uzmanı

Yeşim SERTCAN

yesim.sertcan@altinbas.edu.tr

Dahili: 1176

 

Selin MERAL

selin.meral@altinbas.edu.tr

Dahili: 1195

 

Betül SÖZSAV

 

betul.sozsav@altinbas.edu.tr

Dahili: 1179

 

ERASMUS AKADEMİK BİRİM KOORDİNATÖRLERİ
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Psikoloji Dr.Öğr. Üyesi Özge Yılmaz ozge.yilmaz1@altinbas.edu.tr 
Sosyoloji Dr.Öğr. Üyesi Arda İbikoğlu arda.ibikoglu@altinbas.edu.tr
Ekonomi  Dr.Öğr. Üyesi Seçil Yıldırım Karaman secil.yildirim@altinbas.edu.tr
Uluslararası İlişkiler Dr.Öğr. Üyesi Akif Bahadır Kaynak bahadir.kaynak@altinbas.edu.tr
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Dr.Öğr. Üyesi Ersin Embel  ersin.embel@altinbas.edu.tr
Sosyal Hizmet Dr. Öğr. Üyesi Berna Ekal Şimşek berna.ekal@altinbas.edu.tr
İŞLETME FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
İşletme  Dr.Öğr. Üyesi Murad Canbulut murad.canbulut@altinbas.edu.tr
Uluslararası Lojistik Yönetimi Dr.Öğr. Üyesi Mehmet Gürel Tekelioğlu mehmet.tekelioglu@altinbas.edu.tr
Uluslararası Ticaret Dr. Öğr. Üyesi Fadime İrem Doğan irem.dogan@altinbas.edu.tr
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Bilgisayar Mühendisliği Dr.Öğr. Üyesi Sefer Kurnaz sefer.kurnaz@altinbas.edu.tr 
Elektrik - Elektronik Mühendisliği Dr.Öğr. Üyesi Yasa Ekşioğlu Özok yasa.eksioglu@altinbas.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Dr.Öğr. Üyesi Fikret Korhan Turan  korhan.turan@altinbas.edu.tr 
İnşaat Mühendisliği Dr.Öğr. Üyesi Aykut Erkal aykut.erkal@altinbas.edu.tr 
Makine Mühendisliği Prof. Dr. Sami Aydın Şalcı aydin.salci@altinbas.edu.tr
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Prof.Dr. Ayşe Erdem Aknesil ayse.aknesil@altinbas.edu.tr 

Mimarlık

Yazılım Mühendisliği

Dr. Öğr. Üyesi Çağda Özbaki

Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Ata

cagda.ozbaki@altinbas.edu.tr 

oguz.ata@altinbas.edu.tr 

GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Plastik Sanatlar Prof. Dr. Nurcan Perdahçı nurcan.perdahci@altinbas.edu.tr
Moda ve Tekstil Tasarımı Dr.Öğr. Üyesi Nihan Akdemir nihan.akdemir@altinbas.edu.tr
Grafik Tasarımı Prof. Dr. Adem Genç  adem.genc@altinbas.edu.tr
Takı Tasarımı Prof. Dr. Vedat Somay vedat.somay@altinbas.edu.tr
Sinema Tv Dr.Öğr. Üyesi Cüneyt Gök cuneyt.gok@altinbas.edu.tr
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Arş. Gör. Zeynep Gülel zeynep.gulel@altinbas.edu.tr
HUKUK FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Hukuk Prof. Dr. Leyla Ateş leyla.ates@altinbas.edu.tr
ECZACILIK FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Eczacılık Dr.Öğr. Üyesi Yasemin Yücel Yücel yasemin.yucel@altinbas.edu.tr
TIP FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Tıp Dr.Öğr. Üyesi Gülkızılca Yürür gulkizilca.yurur@altinbas.edu.tr
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
Bölüm   Erasmus Bölüm Koordinatörü e-mail
Diş Hekimliği Dr.Öğr. Üyesi Başak Bıyıkoğlu basak.biyikoglu@altinbas.edu.tr
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
Program/Ana Bilim-Sanat Dalı    Erasmu Program Koordinatörü e-mail
Kamu Hukuku ve Özel Hukuk  Prof.Dr. Leyla Ateş leyla.ates@altinbas.edu.tr 
Psikoloji Dr.Öğr. Üyesi Özge Yılmaz ozge.yilmaz1@altinbas.edu.tr 
Finansal Ekonomi Doç. Dr. Bengi İlhan bengi.ilhan@altinbas.edu.tr 
İşletme  Dr.Öğr. Üyesi Arzu Çakar arzu.cakar@altinbas.edu.tr 
Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Dr.Öğr. Üyesi Eylem Akdeniz Göker eylem.akdeniz@altinbas.edu.tr
Sanat ve Tasarım Dr.Öğr. Üyesi Orhan Erkal orhan.erkal@altinbas.edu.tr 
Tarih  Dr.Öğr. Üyesi Gözde Orhan gozde.orhan@altinbas.edu.tr 
Uluslararası İlişkiler Dr.Öğr. Üyesi Akif Bahadır Kaynak bahadir.kaynak@altinbas.edu.tr
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Program    Erasmus Program Koordinatörü e-mail
Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Dr.Öğr.Üyesi Çağatay Aydın cagatay.aydin@altinbas.edu.tr
Bilişim Teknolojileri  Dr.Öğr. Üyesi Oğuz Ata oguz.ata@altinbas.edu.tr

Endüstri Mühendisliği

İnşaat Mühendisliği

Makine Mühendisliği

Mimarlık

Doç. Dr. Niyazi Onur Bakır

Dr.Öğr. Üyesi Hakkı Yıldırım

Dr.Öğr. Üyesi Süleyman Baştürk

Dr.Öğr. Üyesi Ayşegül Akçay Kavakoğlu

onur.bakir@altinbas.edu.tr 

hakki.yildirim@altinbas.edu.tr 

suleyman.basturk@altinbas.edu.tr

aysegul.akcay@altinbas.edu.tr 

UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
Program    Erasmus Program Koordinatörü e-mail
Gastronomi Dr.Öğr. Üyesi Özge Seçmeler ozge.secmeler@altinbas.edu.tr
Sağlık Yönetimi Dr.Öğr. Üyesi Özgül Özkoç ozgul.ozkoc@altinbas.edu.tr
Yönetim Bilişim Sistemleri Dr.Öğr.Üyesi Muzaffer Aydemir muzaffer.aydemir@altinbas.edu.tr
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
Program    Erasmus Program Koordinatörü e-mail
Ortodonti ABD Başkanlığı Dr.Öğr. Üyesi Pelin Acar Ulutaş pelin.ulutas@altinbas.edu.tr 
Periodontoloji ABD Başkanlığı  Dr.Öğr. Üyesi Mehmet Selim Yıldız mehmet.yildiz2@altinbas.edu.tr 
Çocuk Diş Hekimliği ABD Başkanlığı Dr.Öğr. Üyesi Gülce Esentürk gulce.esenturk@altinbas.edu.tr 
Farmasötik Bilimler ABD Başkanlığı Dr.Öğr. Üyesi Genada Sinani genada.sinani@altinbas.edu.tr 

Biyomedikal Bilimler ABD Başkanlığı

Halk Sağlığı ABD Başkanlığı

Protetik Diş Tedavisi ABD Başkanlığı

Dr.Öğr. Üyesi Murat Ekremoğlu

Prof.Dr. İnci Oktay

Dr.Öğr. Üyesi Demet Çağıl Ayvalıoğlu

murat.ekremoglu@altinbas.edu.tr

inci.oktay@altinbas.edu.tr

demet.cagil@altinbas.edu.tr 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
Yüksekokul   Erasmus Yüksekokul Koordinatörü e-mail
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Gülçin Türkmen gulcin.buyukdogerli@altinbas.edu.tr
YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU
Yüksekokul   Erasmus Yüksekokul Koordinatörü e-mail
Yabancı Diller Yüksekokulu Öğr.Gör Deniz Emrah Baykal deniz.baykal@altinbas.edu.tr
MESLEK YÜKSEKOKULU
Yüksekokul   Erasmus Yüksekokul Koordinatörü e-mail
Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Figen AYPEK AYVACI figen.ayvaci@altinbas.edu.tr