Close

Erasmus Staj Hareketliliği

Ön lisans, lisans,  yüksek lisans veya doktora programınız süresince 12 aya kadar üniversitemizin ortaklık anlaşmaları çerçevesinde yurtdışında bir üniversitede öğrenme hareketliliği faaliyeti veya kendi bulacağınız veya üniversitemizin sunduğu imkânlar çerçevesinde yurtdışında bir işletmede/iş yerinde 12 aya kadar staj faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz. Bir öğrencinin aynı öğrenim kademesi içerisinde yaptığı öğrenci hareketliliği süresi toplamda 12 ayı geçemez. Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği eğitimleri gibi bütünleşik programlar için bu sınır 24 aydır. Bu faaliyetlere katılım öğrencisi olduğunuz yükseköğretim kurumu/üniversite tarafından sağlanmaktadır.

Erasmus Staj Hareketliliği başvuru çağrıları her yıl yayınlanmaktadır. Çağrılar için Koordinatörlüğümüzün duyurularını , üniversitemizin web sitesinde yer alan duyurular sekmesini ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. 

Instagram: erasmusaltinbas

Twitter: AltinbasUniversitesi

Konsorsiyum staj hareketliliği kapsamında detaylı bilgi için: https://internship4all.org/staj/giden/

Gerekli bilgiler El Kitabında yer almaktadır. El Kitabı için tıklayınız. 

Staj Hareketliliğine katılmak isteyen öğrenciler detaylı bilgiye Tanıtım Semineri Sunumundan ulaşabilirler. Tanıtım Semineri Sunumu için tıklayınız. 

 

 

 

 

 

Placement Slovakia is an internship programme managed by WorkSpace Europe, aimed for individual higher education students and graduates from across the EU interested in doing an Erasmus+ traineeship in Slovakia. Placement Slovakia organize these traineeships in all fields of study for five or more months. 

Please, check the document  and the website www.placementslovakia.com for more deatails about  current vacancies and the programme.