Close

BİLGİ MERKEZİ

Uzaktan Erişim

DEEPKNOWLEDGETM  İLE ELEKTRONİK KAYNAKLARA UZAKTAN ERİŞİM

Veritabanlarına uzaktan erişimde proxy ile ilgili problemleri ortadan kaldırmak amacı ile abone olduğumuz  e-kaynaklara DeepKnowledgeTM Kütüphane Portalı üzerinden kampüs dışından da kolayca erişebilirsiniz.

DeepKnowledgeTM online e-kütüphane portalıdır. Kütüphanemizin abone olduğu elektronik kaynaklara, kurumsal e-posta adresiniz ve kendi oluşturacağınız şifreniz ile istediğiniz her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik bilgisayarlarınıza herhangi bir program yüklemenize ya da ayar yapmanıza gerek kalmadan. Tek ihtiyacınız var o da “İnternet Bağlantısı!”

*http://elibrary.altinbas.edu.tr/ adresinden kayıt yaparak portalı kullanmaya başlayabilirsiniz. Portal, Türkçe ya da İngilizce kullanılabilir.

Tüm öğrencilerimizin ve akademik/idari personelimizin, Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça kullanılabilen DeepKnowledgeTM Kütüphane Portalı’nı elibrary.altinbas.edu.tr adresinden ziyaret ederek, portala üye olmalarını rica ediyoruz. Detaylı bilgiler için Kütüphane Direktörlüğü’ne başvurabilir, kullanıcı eğitimlerine katılabilirsiniz.