Close

Dekanın Mesajı

Sevgili öğrenciler,

Fakültemiz, evrensel değerleri anlayan, ekip çalışmasını benimseyen, alanındaki gelişmeleri izleyip yorumlayabilen, varsayımları sorgulayabilen, küresel rekabet koşullarında iş yapabilen, bilgi ve yeteneğini sürekli geliştirmeyi ilke edinmiş, özgüvenli yönetici ve liderler yetiştirmeyi, mezunlarıyla fark yaratmayı hedeflemektedir.

Gastronomi ve Mutfak Sanatları ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümleri ile Uygulamalı Bilimler Fakültemiz; teori ve pratiğin harmanlandığı Uluslararası standartlardaki ders içerikleriyle bilgiyi ürüne-değere dönüştürmede proje ve araştırma odaklı yaklaşımı benimsemiştir.   

Öğrenme; deneyimle gerçekleşir. Uygulamayı eğitimin merkezine koyan Fakültemiz, kurumsal iş birlikleriyle öğrencilerine İşyeri Destekli Eğitim Programı (CO-OP) , kariyer planlaması ile dünya çapında geçerli ve saygın meslekleri edinme ve uluslararası iş birlikleri geliştirme olanağı sunmaktadır.

Fakültemizde,  alanlarında uzman öğretim elemanlarımız  deneyim, bilgi ve becerilerini öğrencileriyle paylaşarak, onları sadece geleceğe uyum sağlayan değil geleceği şekillendiren bireyler olmaları için yönlendirmektedirler..

Esenlik, başarı dolu bir öğrenim hayatı diler içten sevgilerimi sunarım.

Dekan V. Prof. Dr. Ahmet Ercan GEGEZ